2 kual

Shitet nga: Xperson 22 Gush 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Jan Ne Shitje Dy Kual Jan Te Mir Jan Te Majshem Jan Te Urt Kualt Jan Per Pun Per Ara Per Dru Per Qka Te Ju Nevojitet Si Dhe Mund Te Vini Ti Shikoni Vet Edhe Ti Vlersoni 1 Kual E Ka Qmimin 550€ Qmimin Si Dhe Tjetri 650€ Dyt Ikan Samarat Vin Me Gjeth Samar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim