Shale (ulese) per biciklete

Shitet nga: Valdrin Dje 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Shitet shala per biciklete e pa perdorur, sic edhe shihet ne foto. Eshte e bute dhe me amortizera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim