MJESHTRI I SHTEPIS SUAJ

Shitet nga: tani 05 Sht 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
punojm montimin e bojlerave riparimin e nxemseve si termo etjera . ndrimin e qeshmeve .montoj llustera .riparoj shlekera. montoj inter fona .dhe .drapera. thejm mura. pastroj shporetat me pelet. regollojm.kopshte fontana .transport me kombi hekmi . sendet e vjetra nga shtepit .dhe banesa si pershemell teknik te bardh .kuqa .per mashum nakontaktoni xhitha problemte shtepijake besoj se doju bojm zgjedhje me respekt TANI .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim