2x Shporet per nxemje qendrore

Shitet nga: Fitim 15 Korr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes dy shporeta per nxemje qendrore, te perdorur, dhe funksional 100% ne gjendje te rregullt.
Per me shum info, kontaktori ne: 049455991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim