TENDA, DECORE, RESTORANT NE OBORRIN TUAJ REZERVO

Shitet nga: NEXHAT 09 Korr 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me Dimensione të Ndryshme po ashtu ofrojm
⚫ Ulse me mbulesa dhe pa mbulesa
⚫Tavolina te rrumbullakta me mbulesa
⚫Tepih te kuq per ecje
⚫Ndrim special per mbramje
⚫Ulse speciale per qift
⚫Karroce per torte
⚫Tavolin e qiftit e dekoruar dhe shum decore te ndryshme.

Ne tere Kosoven .tel 044 238 296
VIBER +383 45 927 267
Rezervoni daten tuaj!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim