banes 116 m2 39 m2

Shitet nga: arben 23 Gush 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: prizren
Sipërfaqe: 116 m2
Komuna: Prizren
shes banesen 116 m2 dhe 39m2
banesat gjenden lagjen bajramcurri perball pazarit te shipnis per ma shum na kontakto ne tel dhe viber
+38344631224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim