Banes me qera 1jav,2jav e me shum

Shitet nga: Bilall Ahmetaj Dje 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 2 m2
Komuna: Prizren
Banesa me qera. kemi banesa me qera per 1jav,2jav,3jav1 muj e me shum. Banesat jan te mobiluara teresisht .sipas marrveshjes. Per me shum informata +38349166761 //+38349844151
Leshojm dhe vetura me qera.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim