BANESA me dokumenta (mes Premium Park dhe Interex)

Shitet nga: Dren Marseli 15 Gush 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prizren

Banesat posedojne dokumentacion te rregullt!
📌 Nje qendrim ditor (sallon) dhe kuzhinë
📌 Dy dhoma të mëdha të fjetjes,
📌 Ballkon i madhë
📌 Një banjo e madhe dhe një WC ndihmëse.
📌 Banesat janë në katin e 6-sht

Ambienti tepër cilësorë me standarde deuropiane, sistem ngrohje qendrore dysheme, dritare me roletë elektronike, shkallë me gjerësi krahu 2m me ndriçim natyral, laminat prej më cilësorëve, mure të jashtme me tullë dhe termoizolim. Kompleksi ofronë ambient të gjelbërt, kënd lojrash për fëmijë, parking të brendshëm dhe të jashtëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim