Banesa ne Prizeren - Nderrime me Veture 117.85m2

Shitet nga: Ideal 22 Gush 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: PRIZEREN
Sipërfaqe: 120.2 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shitet Banesa ne Kompleksin Prizeren Premiume, Banesa posedon renditje perfekte, poashtu dhoma dhe banjo me hapsira komode.

Banesa Posedo:
- Parkete
- Dyert te cilesis me te larte
- Koridoret me keramik tripel AAA
Koridoret e perbashketa me Granit

Banesa eshte e gatshme per Banime


Mundesi nderrimi me Veture ose Teknike ndertimi.
Procesi i Doukmenatav shkone i gjitha prej Noteri

Lokacioni: Prizren Premium, Prizren
Kati: I (mbi lokale)
Hapesira: 117.85m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim