Banesa ne Prizeren - Nderrime me Veture

Shitet nga: Shuajb 13 Korr 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prizeren
Sipërfaqe: 120.2 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shitet Banesa ne Kompleksin Prizeren Premiume, Banesa posedon renditje perfekte, poashtu dhoma dhe banjo me hapsira komode.

Banesa Posedo:
- Parkete
- Dyert te cilesis me te larte
- Koridoret me keramik tripel AAA
Koridoret e perbashketa me Granit

Banesa perfundon me se largu ne fund te Qershorit


Mundesi nderrimi me Veture ose Teknike ndertimi.


Lokacioni: Prizren Premium, Prizren
Kati: I (mbi lokale)
Hapesira: 120.2 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim