jepet lokali me qera vend i qet dhe parking

Shitet nga: Bb 23 Gush 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prizren
jepet lokali me qera afersisht 100 m2 ka teras perpara dhe anash po dhe parking eshte e pershtatshme per restorant po edhe per zyre apo ordinance
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim