Shes Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe,Te Rafaelo

Shitet nga: ANALAL 23 Gush 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shengjin-Lezhe,prane Rafaelo Resort
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ne Shengjin-Lezhe,prane Rafaelo Resort.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti ka ambjente me hapsira te bollshme dhe me drite te bollshme natyrale.Apartamenti ka tualet me dritare.Apartamenti shitet 38000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim