SHES BANESE NE PRIZREN - Kompleksi Die Bau

Shitet nga: Betoniera Sefa 20 Gush 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107.88 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shes banesen ne Prizren te sapo ndertuar, ka 3 dhoma gjumi, sallon & kuzhine, gjendet ne katin e 3t dhe eshte e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim