Shes Banesen 3+1 Kati 1E Gatshme Afer Q.T Interexi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Legal-Center 19 Gush 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ruga-Tirana
Sipërfaqe: 157 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet mes interexit dhe premium parkit osht ne katin e 1 plus posedon nje teeas prej 30m2 dhe permban kete renditje te dhomave 3 dhoma gjumit 2 banjo 2 terasa etjjj per me shum info reth baneses kontakt ne numrat e Viberit....
049-632-422
045-316-354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim