Shes Banesen 3+1 Kati 6 Mrapa Procredit Bankes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Legal-Center 19 Gush 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Ruga-Tirana
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet mrapa objketit cima dhe bankes procredit bank osht ne katin e 6 ne muajin shtator planifikojm ti dorzojm qelcat dhe permban kete renditje te dhomave 3 dhoma gjumit 1 sallon me kuzhine 2 banjo pamje ka ne 2 ane per ma.shum info reth baneses kontakt ne numrat e Viberit......
045-316-354
049-632-423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim