Shes Banesen 92m2 Mrapa Procredit Bankes Kati 7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Legal-Center 19 Gush 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ruga-Tirana
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prizren
Banesa gjendet afer hib petrollit mrapa procredit bankes te agro kuka osht ne katin e 7 qelcat palnifikojm to dorzohen mrena 4 muje dhe posedon kete renditje te dhomave 2 dhoma gjumit 2 banjo 1 sallon me kuzhine dhe 1 ballkon per me shum info reth baneses kontakt ne numrat e Viberit.....
045-316-354
049-632-422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim