Shitet apartament 1+1 ne Durres,Shqiperi

Shitet nga: ANALAL 23 Gush 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: DURRES,SHQIPERI
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen e Durresit-Shqiperi,prane kavalishences.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti shitet 26000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim