Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe

Shitet nga: ANALAL 23 Gush 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shengjin,LEZHE
Sipërfaqe: 104 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prizren
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 ne zonen e shengjinit,ne qender Shengjin.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor dhe me DOKUMENTACION TE RREGULLT.Pallati ku ndodhet apartamenti eshte ne vijen e pare te plazhit.Apartamenti disponon edhe dy garazhe per dy makina.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte.Shitet per arsye mosperdorimi,emigracioni.Apartamenti shitet 70000 euro.Ne cmim perfshihen edhe 2 garazhet.Tel 00355695291520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim