Shitet banesa 105.7 m2 ne Katin e I ne Jenimahall

Shitet nga: Ardian Dje 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Jenimahall
Sipërfaqe: 105.7 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa 105,7 m2 ne Katin e Pare e gatshme per banim ne Jenimahall dhe posedon kete rrenditje:
Salon,dy dhoma gjumi ,Kuzhin,Banjo,Shpajz,WC,Ballkon, me nxemje qendrore dhe me dy Ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim