Shitet Banesa 109m ne Prizren

Shitet nga: Shukri Fetoshi 22 Gush 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Xhemil Fluku, Prizren
Sipërfaqe: 109 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prizren
Banesa eshte e re ne katin e 5 te banimit, me 3 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine. Posedon dy banjo dhe shpajz dhe dy terrasa. Banesa ka pamje nga jugu dhe rruga kryesore. Me saktesisht gjendet afer stacionit te autobuseve, tek qendra e mjekesise familjare.
Çmimi eshte i negociushem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim