Shitet banesa 113 m2 e "Kabashit" te Rrethi

Shitet nga: Rinor Dje 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 113 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prizren
Banesa gjendet te rrethi ose te ish-Ben-Af.
Eshte ne katin e 5 dhe posedon kete renditje te dhomave:
Sallon + kuzhine
3 Dhoma te gjumit
2 banjo dhe
2 terasa (me pamje te mrekullueshme)
Per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit:+38345874200 (Viber & WhatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim