Shitet Banesa 116.50m2

Shitet nga: Ardian Dje 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Jenimahall
Sipërfaqe: 116.50 m2
Komuna: Prizren
Shitet Banesa e Re ne Lagjen Jenimahall.Eshte e gatshem per banim.
Hapesirat jane:Dhoma e dites, 2 Dhoma te tjera,Korridori,Banjo & WC, WC, Shpajzi, Kuzhina
Dhe Ballkoni
Banesa eshte me dy Ashensora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim