Shitet banesa 131.5 m2 ne Jenimahall

Shitet nga: Ardian Dje 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Jenimahall
Sipërfaqe: 131.5 m2
Komuna: Prizren
Bnaesa 131.5 m2 eshte e gatshme per banim dhe posedon kete rrendije:
Sallon me Kuzhine,tre dhoma gjumi,banjo e madhe
shpajz,WC dhe dy ballkona.Eshte me nxemje qendrore dhe me dy Ashensor(lift).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim