Shitet Banesa 2+1 Kati 1 Perball Q.T Emona Dhe Etc

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Legal-Center 19 Gush 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: William-Woker
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet perball emones dhe elkosit osht ne katin e gatshme per banim dhe permban kete renditje te dhomave 2 dhoma gjumit 1 sallon me kuzhine 1 banjo ballkon etjjjjj....Per me shum info reth baneses kontakt ne numrat e Viberit.....
049-632-422
045-316-354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim