Shitet Banesa 2+1 Ne Lagjen Jeni Mahall Kati 7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Legal-Center 19 Gush 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Jeni-Mahall
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet ne lagjen jeni mahall osht e gatshme per banim ne katin e 7 banimit dhe permban kete rentije te dhomave 2 dhoma gjumit 1 sallon me kuzhine 1 banjon shpajzn dhe terasen per me shum info reth baneses kontakt ne numrat e Viberit.....
049-632-422
045-316-354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim