Shitet Banesa 3 Dhoma+Kuzhinen Ndaras Kati 6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Legal-Center 13 Gush 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: William-Woker
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet perball bellones osht ndertim i ri e gatshme per banim dhe posedon kete renditje te dhomave 3 dhoma dhe nje kuzhine ndaras 1 banjo 2 ballkona per me shum info reth baneses kontakt ne numrat e Viberit......
045-316-354
049-632-422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim