Shitet banesa 87 m2

Shitet nga: Ardian Dje 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Jenimahall
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa 87 m2 ne Jenimahall, me pamje kah qyteti dhe kah Kalaja e qytetit
me keto rrenditje:
Sallon me Kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo dhe Tualet
Shpajz dhe Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim