Shitet Banesa 92m2 Kati 3 Mrapa Q.T Etc Dhe Vives

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Legal-Center 19 Gush 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: William-Woker
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prizren
Banesa gjendet mrapa elkosit dhe super vives osht ne katin e 3 dhe posedon kete renditje te dhomave 2 dhoma gjumit 1 sallon me kuzhine 2 banjo dhe ballkonin per me shum info reth baneses kontakt ne numrat e Viberit.....
045-316-354
049-632-422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim