shitet banesa ne lagjen ortakoll

Shitet nga: Ylli 13 Gush 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ORTAKOLL
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa ne lagjen Ortakoll me siperfaqe prej 71 m2 Ndertim i vjeter
Banesa gjendet ne katin e 5 te banimit dhe eshte e mobiluar dhe e pershtateshme per banim
Banesa ka kete renditje
1.Sallon e Kuzhin
2.Dy dhoma te fjetejes
3.Koridor Banjo dhe nje Ballkan
qmimi eshte 51.000 euro edhe mund te negociohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim