Shitet banesa ne Prizren - Kompleksi "DIE BAU"

Shitet nga: Betoniera Sefa 20 Gush 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 61.80 m2
Komuna: Prizren

Shes banesen e sapo perfunduar ne prizren, ne kompleksin "DIE BAU".
Banesa eshte ne katin e 6-te te banimit , ka sallon, kuzhin, dhome gjumi dhe eshte e gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim