shitet banesat 65 m2 82m2 92 m2 ne qender

Shitet nga: Bb 23 Gush 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Prizren
Shitet banesa 86m2 kati 5 Banesa 65m2 kati 3 dhe banesa 92 m2 kat i 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim