Shitet Lokali ne Qender te Zagrebit

Shitet nga: Dior 27 Gush 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Shteti: Kroaci
Komuna: Prizren
Lokali eshte 29.45 m2 në Zagreb në një lokacion kryesor (afër Ilicës). Hapësira e lokalit gjithashtu ka një hapësirë ​​të veçantë depon dhe tualet me një sipërfaqe totale prej 10 m2. Të gjitha letrat janë të rregullta. Investim i shkëlqyeshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim