Shitet Shtepia me lokal ne Qender te Prizrenit

Shitet nga: Bujar Dje 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Hysen Rexhepi
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet afer Kishes Katolike dhe Shadervanit ne Prizren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim