FRITEZ DYSHE INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fritez te paperdorur, friteza eshte material inoks

Mund te kontaktoni edhe ne viber +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim