FRITEZ NJESHE NGA INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fritez njeshe e re, e paperdorur e gjitha inox
Kemi dy lloje te fritezave
Viber +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim