LAVAMAM ME DY GROPA ITALIJAN

Shitet nga: Artan Dje 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes lavaman me dy gropa prodhim italian
Dimenzioni 160 x 70cm, gropat 50 x 50x 30 thellsia
Kemi dy lloje te lavamaneve: me pushimore ne anen e majte ose me pushimore ne anen e djatht.
Viber & Whatsapp +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim