LAVAMAN ITALIAN

Shitet nga: Artan Dje 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES LAVAMAN ITALIAN I RI, DIMENZIONI 1m x 70cm , GROPA 50 x50 CM
VIBER & WHATSAPP +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim