LAVAMANE ITALIANE NGA INOX

Shitet nga: Artan Dje 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes lavamane italiane me dimenzion 150 me 70cm dy gropa, dimenzionet e gropave jane te gjera 40 me 50 cm pushimoreve ne anen e majte apo ne anen e djatht varesisht si ju konvenon juve.
Te reja te pa perdorura krejt inox
Viber +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim