MAQINA PER GRIRJEN QEPES/KEPES 10 KG

Shitet nga: Artan Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes maqinen per grirjen e qepes, e paperdorur
Viber & whatsapp +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim