POSEDOJM TE GJITHA LLOJET E LAVAMANEVE

Shitet nga: Artan Dje 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Posedojme te gjitha lloje te lavamaneve italiane me dimenzione te ndryshme si dhe pranojme porosi sipas kerkeses suaj.
Viber +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim