RAKI RRUSHI

Shitet nga: Artan 22 Gush 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes raki rrushi me pakic çmimi 2.5 euro ndersa me shumice çmimi 2 euro dhe eshte e forte 48 grad
Viber +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim