SHPORET ME 4 RIGLLA PLIN

Shitet nga: Artan Dje 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes shporetin me 4 riglla me plin, Dimenzioni 80 x 70cm, lartesia 85cm, i paperdorur krejt inox

Viber +383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim