SKARA ME PLIN

Shitet nga: Artan Dje 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes skaren e paperdorur,e re
Dimenzioni 70 x 50cm, trashesia 5mm

Viber:+383 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim