TAVOLINA PUNE INOX ME DY RAFTE POSHT

Shitet nga: Artan Dje 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes tavoline pune nga inox
Dimenzioni 2 metra me 70cm me dy rafta posht
Viber& Whatsapp +38344826121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim