Nxemje Qendrore & Fshisa Qendrore me inxhinjer

Shitet nga: /\ Sot 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë shitjen dhe instalimin e nxemjes qendrore, dhe fshises Qendrore.
Ekipi ynë udhëhiqet nga inxhinjeri me përvojë 25 vjeçare, kështuqë puna bëhet kualitat.
▪ Materiali Kualitativ me garancion
▪ Radijatorët me 15 vite garancion...
▪ Fshisa Qendrore me.5 vite garancion
▪ Kalda me rrymë, Pompa termike, Kalda me pelet, Kalda me dru...

044 447 885
040 447 885
Termo System, Xërx, Rahovec dhe Fushë Kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim