Inkubatora per zogj pule dhe qure

Shitet nga: Afrim Dje 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
shes inkubatorat me kapacitet 19.000 vez pule ban dhe per vez qure,kam 4 copa 044/049-149 510.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim