Paisje per zoj zogza e pula.

Shitet nga: Afrim 11 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Paisje per rritjen e zojve,zogzave per 2000copa .kemi dhe pipa uji me ceva 130 metra si ne foto,dhe dy ventillatora ajri diametrit fi 50 centimetra si ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim