pompa uji 11 kw. dhe motorr per pomp uji 45 kf.

Shitet nga: Afrim 11 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
shes kto dy pompa uji jan per shtyrje uji kan fuqi 11 kilovat me nga 1500 rrotullimejan prodhim gjerman kan ardh nga zvicrra. si dhe motirrin per pompa uji ka 45-50 kf. esht nga zvicrra punon shum mir 049/282209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim