EV Q66

Shitet nga: Sead 11 Korr 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR   2 200 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
shiten 2 Amp Ev q66 2×600wat dhe Qsc 2×1000 Watt.

Tag dynacord ,ev.fbt.hk.db.shure,korg,rcf,zerim,jbl,montarbo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim