Man 4 aks 35-414

Shitet nga: Duraku 17 Gush 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGS
Shitet man i vitit 2001
Është në gjendje shum të mir
qmimi sipas marrveshjes .
Tel:044789551 viber:+38344789551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim